Jaunumi

Pusdienu piedāvājums nedēļai

Informējam, ka pusdienu piedāvājuma cenrādī notikušas izmaiņas - tagad komplektu ņemt izdevīgāk, nekā vienu pamatēdienu!


Banketu organizēšana

Restorāns “Garāža" piedāvā visdažādākā veida gan izbraukuma banketus, gan slēgtos pasākumus: - SĀKOT NO NELIELĀM KAFIJAS PAUZĒM KONFERENČU STARPLAIKOS; - BEIDZOT AR APJOMĪGIEM KORPORATĪVAJIEM PASĀKUMIEM. Mūsu profesionāļu komanda banketu apkalpošanas jomā darbojas jau vairāk kā 10 gadus, tāpēc jebkurai situācijai, jebkuram pasākumam spēs atrast piemērotāko risinājumu, lai viss būtu izdevies. Esam nodrošinājuši lieliskas maltītes korporatīvajiem pasākumiem līdz pat 800 personām tādiem uzņēmumiem kā SIA “Narvesen Baltija” , SIA “Hansab”, Starptautiskā lidosta “Rīga” un citiem. Kafijas pauzēm piedāvājam: - kafijas, tasīšu, uzkodu atvešanu un klāšanu noteiktajā laikā un vietā - dažādu pirkstiņuzkodas; mini-panini, cepumu izlases un maizītes pēc Jūsu izvēles Izbraukuma banketiem nodrošinām: - visa veida ēdināšanu: furšeti, banketi, karstie ēdieni, uzkodas u.tml. - īpaši Jūsu pasākumam sastādītu ēdienkarti - visus nepieciešamos darbiniekus – pavārus, bārmeņus, apkalpojošo personālu - bāra dzērienus, kokteiļus, stipro alkoholu pēc Jūsu izvēles - trauku, galdu u.c. nepieciešamo lietu īri Ja Jūs interesē, ko varam piedāvāt tieši Jūsu organizētajam pasākumam, būsim priecīgi sadarboties un izstrādāt gan ēdienu, gan dzērienu piedāvājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm! 27754113 (Līga) E-pasts - garazabars@garazabars.lv


Jauna vīnu karte!

Sausi, pilnīgi, dzirkstoši vai sārti - jaunā "Garāžas" vīnu karte aptver gan jauno, gan veco pasauli, tāpēc katrs atradīs ko patīkami reibinošu tieši sev! Ar vīna kartes piedāvājumu, lūdzu, iepazīsties sadaļā "Dzērieni"!


Zemes Stunda "Garāžā"

Rīt, no 20.30 līdz 21.30, arī mēs pievienosimies tiem daudzajiem, kuri izslēdzot gandrīz visu elektrisko mēģinās ieklausīties gan sevī, gan Zemē, gan Pasaulē un pie mums, arī Pētera Draguna dziedātajā!

29.03.
20.30

Vakara albums ar Klāsu Vāveri

Mūzikas pētnieks un apakatnieks Klāss Vāvere aicina uz labas mūzikas vakaru. Šoreiz klausāmies: BOB DYLAN – HIGHWAY 61 REVISITED.

26.03.
19:00

Piedalies aptaujā!

Kādu mūziku trešdien "Garāžā" spēlēs Klāss Vāvere? Bob Dylan, Jimi Hendrix vai Rolling Stones? Palīdzi izlemt! Links, lai piedalītos aptaujā: https://apps.facebook.com/my-polls/annshu?from=user_wall&ref_id=13056550

26.03.

Ed de Dano

Kā skan pavasaris? DJ Ed de Dano to zina un parādīs Tev arī!

15.03.
21:00

Vakara albums ar Klāsu Vāveri

Jaunums! Katra mēneša pēdējā trešdienā plkst. 21.00 Vecrīgas bārā Garāža (Aldaru ielā 10) skanēs kāds klasisks roka vai popmūzikas albums no Klāsa Vāveres vinilplašu krājumiem. Pirms un pēc tā (no plkst. 19.00 līdz 23.00) - mūzika, ko ar Vakara albumu vieno vēsturisks, stilistisks vai emocionāls konteksts. 26. februārī - Vakara albums #1: PINK FLOYD DARK SIDE OF THE MOON Viens no visu laiku fundamentālākajiem albumiem, ar ko Pink Floyd no britu underground varoņiem pārtapa klasiķos, kuru aktualitāte pārsniedz paaudžu robežas. DSOTM idejiskais koncepts – indivīda spēja sadzīvot ar savu laiku un bailēm no vientulības, personības zaudēšanas, garīga ārprāta un nāves – un muzikālā realizācija to padarījusi par vienu no rokmūzikas stūrakmeņiem. Dzirdot albuma monumentāli viendabīgo skanējumu, pat grūti noticēt, ka tas nācis ilgā un mokpilnā procesā, paralēli sacerot mūziku filmai La Vallée, filmējot koncertfilmu Live At Pompeii, sadarbojoties ar Marseļas baleta teātri un regulāri koncertējot. Albuma pirmie uzmetumi tapuši 1971. gada nogalē. Koncertos tā materiāls spēlēts jau kopš 1972. gada februāra, taču ieraksti pabeigti vien nākamā gada sākumā. Muzikāli vienkāršs, bet tehnoloģiski un tematiski komplicēts, DSOTM fascinē ar emocionālu dziļumu, formas eleganci un dramaturģisku vērienu, sniedzot klausītājam personisku identifikācijas iespēju, kas arī ir albuma grandiozo panākumu pamatā. *** ...UN CITI 73. GADA DĀRGUMI Dark Side of the Moon bija 1973. gada muzikālā virsotne, taču lieliskas mūzikas togad netrūka arī bez tā. Klasiskus albumus radīja David Bowie (Aladdin Sane), Genesis (Selling England by the Pound), Elton John (Please Don’t Shoot Me un Goodbye Yellow Brick Road), Led Zeppelin (Houses of the Holy), Stevie Wonder (Innervisions), Wings (Band on the Run), Eagles (Desperado) u.c. Spilgtas debijas piedzīvoja Mike Oldfield, Queen, 10cc, Bruce Springsteen, Tom Waits u.c. Starp gada lielākajiem hitiem jāmin Angie (Rolling Stones), Killing Me Softly (Roberta Flack), Can the Can (Suzi Quatro), Billion Dollar Babies (Alice Cooper), My Friend Stan (Slade), Candle in the Wind (Elton John) u.c.

26.02
20.00

Pusdienu piedāvājums nedēļai...

Dažādas zupas, salāti, pamatēdieni un deserti - izvēlies pats,ko un cik daudz vēlies!


12:00

Jakermeister akcija!

Kokteilis "Death Kiss" (Jagermeister, apricot liqueur, red bilberry juice, cranberry syrup) tagad tikai par Eur 4.50 (Ls 3.16)! Priekā!


Mīlnieku nakts 14.februārī

Piektdien pie mums viss ļoti mīlīgi, bet bez pārlieku saldas romantikas - dzied un spēlē foršais Mārtiņš Balodis! Rezervē galdiņu laicīgi!

14.02
21:00

Pusdienu piedāvājums nedēļai...

Dažādas zupas, salāti, pamatēdieni un deserti - izvēlies pats,ko un cik daudz vēlies!


12:00

Olimpiskais disko!

Olimpiskās noskaņās jūtam līdzi un atbalstām! Sestdien muzikālus treniņus vada Uldis Rudaks!

08.02.
21:00

Garāžas VS Rīnūži

Pirmdien, 27. janvārī, plkst. 20.00 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā „Garāžas” komandai kārtējā spēle Rīgas telpu futbola čempionātā. Pretinieki - „Rīnūži”, kas šobrīd atrodas 4.vietā ar 20 punktiem. Tikai šī komanda tāpat kā mēs ir spējusi nospēlēt neizšķirti ar turnīra līderiem. Pirmā riņķa spēlē līdzīgā cīņā piekāpāmies „Rīnūžiem” ar 3:4, vārtus guva Māris Bērziņš, Kristaps Vabolis un Mārtiņš Sīpols. Cīnīsimies par revanšu!

27.01.
20:00

Jägermeister akcija!

Jagermeister akcija turpinās! Garšīgais kokteilis "Death kiss" par īpašu cenu - Eur 4.50 (Ls 3.16); vecā cena - Eur 6.40! Arī Jägermeistar šotiem super cena = 2.50€/ 5 cl (vecā cena: 3.10€) Priekā!


Pusdienu piedāvājums nedēļai...

Dažādas zupas, salāti, pamatēdieni un deserti - kombinē pats, ko un cik daudz vēlies! Lai labi garšo!


12:00

Latviešu vakars

Barikāžu laika piemiņai pie mums sestdien viens kārtīgs latviešu vakars! Gaidām arī Tevi!

18.01.
21:00

Nāc uz tehnisko apskati!

Ceļu satiksmes drošības direkcija vienmēr atgādina: tehniskā apskate ieteicama gan jauniem, gan veciem transportlīdzekļiem, gan piekabēm ar masu līdz 3500 kg, gan motocikliem, tricikliem un kvadricikliem! Garāžas meistari Agris un Raimonds "apkops" visus! Gaidām ciemos!


GARĀŽA vs FREE 11.janvārī

Sestdien, 11. janvārī, plkst.11.30 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā „Garāžas” komanda Rīgas telpu futbola čempionātā tiksies ar „FREE” komandu. Spēle ir ļoti svarīga abām komandām. Turnīra tabulā pretinieki atpaliek no mums par pieciem punktiem. Ja mēs sestdien uzvaram, tad vēl vairāk nostiprināmies 7.vietā un varam jau sākt lūkoties uz augšu, jo 6.vietā esošajai „Rīnūžu” komandai šajā kārtā jāspēlē ar līderi „Raitu”. Ja uzvar pretinieks, tas pietuvojas mums jau 2 punktu attālumā un jebkura mūsu zaudējuma gadījumā var mūs apsteigt. Jāpiezīmē, ka pirmajā aplī mēs „FREE” komandai zaudējām, lai arī vēl otrā puslaika vidū bijām vadībā ar 2:1 (abi vārti Tomam Strazdiņam) un arī spēle ritēja ar mūsu pārsvaru. Svarīgi arī, ka sešiem mūsu komandas spēlētājiem (O.Krūmiņš, E.Dukaļskis, T.Strazdiņš, J.Klibus, I.Breicis, J.Ventiņš) ir jau 2 dzeltenās kartītes un, jebkuram no viņiem nopelnot vēl vienu brīdinājumu, būs jāizlaiž nākamā spēle.

11.01.
11:30

„GARĀŽAS” komanda 2014. gadu sāk ar uzvaru!

Svētdien, 5. janvārī, „Garāžas” komanda ar rezultātu 2:1 uzvarēja Rīgas telpu futbola čempionāta spēlē pret „Leronu”. „Leronas” komanda turnīra tabulā pirms spēles atradās augstajā 4. vietā. Turklāt ar tādu pašu izcīnīto punktu skaitu, kā 3. vietā esošajai „Caramba” komandai. „GARĀŽAS” sastāvs: Vārtos Edgars Klibus 1. maiņa: Ritvars Zēmelis, Edgars Klaiva, Elmārs Želvis, Toms Strazdiņš 2.maiņa: Jānis Ventiņš, Oskars Krūmiņš, Mārtiņš Sīpols, Ivo Breicis. Rezervē – pēc traumas tikko atgriezies Māris Bērziņš, komandas vasaras sezonas līderis Kristaps Vabolis, kurš darba dēļ kādu laiku nav apmeklējis treniņus un „dzelzs vīrs” Uldis Žimants. Spēles sākums apliecināja, ka pretinieks ir nopietns. Bijām spiesti daudz spēlēt aizsardzībā. Pretinieki izpildīja vairākus stūra sitienus pēc kārtas. Tomēr izturējām pirmo spiedienu un sākām veidot savus uzbrukumus. Vienā no tiem atklājām spēles rezultātu. Vārtsargs Edgars Klibus piespēlē bumbu ar roku pāri visam laukumam, un īstu meistarstiķi nodemonstrē Toms Strazdiņš, veiksmīgi tikdams galā gan ar bumbas apstrādāšanu, gan pretinieku apspēlēšanu (1:0). Vieni no skaistākajiem komandas vārtiem šosezon. Pretinieki vēl vairāk palielināja spiedienu, tomēr, pateicoties mūsu komandas pašaizliedzīgai spēlei aizsardzībā, bīstamus uzbrukumus, izveidot nespēja. 1. puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:0. Otrais puslaiks sākās ar paredzamu „Leronas” spiedienu. Ļoti bieži viņi izmantoja piespēles uz „staba” pozīcijā esošo Ediju Ivaško, tomēr mūsu aizsargiem izdevās tikt ar viņu galā. Daudz spēlējot aizsardzībā atkal ātri nopelnījām 4 sodus, daļu no tiem arī bez īpašas nepieciešamības, centra zonā. Dzeltenās kartītes Mārtiņam Sīpolam un Jānim Ventiņam. Pacietīgā spēle aizsardzībā tika atalgota, kad vienā no pretuzbrukumiem vārtus guva komandas kapteinis Jānis Ventiņš (2:0). Līdz spēles beigām palika 4 minūtes. Divu vārtu pārsvaru noturēt tomēr neizdevās, un pretinieki drīz vienus vārtus atguva (2:1). Atlikušajās divās minūtēs godam savu darbu paveikušo Ivo Breiča un Mārtiņa Sīpola vietā rezultāta noturēšanai laukumā tika laisti tehniskie uzbrucēji Māris Bērziņš un Kristaps Vabolis. Viņiem daudz netrūka līdz vārtu guvumam, kad Māris ar galvu nometa bumbu Kristapam pa sitienam. Māris divcīņā pēc strīdīga tiesneša lēmuma vēl nopelnīja komandas 5. sodu, tomēr drīz arī beidzās spēles laiks. Spēcīgais pretinieks uzveikts ar rezultātu 2:1, „GARĀŽAS” komandai 11 punkti un 7.vieta turnīra tabulā, par 5 punktiem esot priekšā mūsu nākamajam pretiniekam - „FREE” komandai, ar kuru jāspēlē 11. janvārī.


Pusdienu piedāvājums nedēļai...

Dažādas zupas, salāti, pamatēdieni un deserti - izvēlies pats, ko un cik daudz vēlies!


12:00

Garāža VS Lerona

Svētdien, 5. janvārī, plkst.14.00 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā „Garāžas” komandai kārtējā spēle Rīgas telpu futbola čempionātā. Pretinieks –„Lerona”, kas turnīra tabulā atrodas 4.vietā. Pirmā riņķī šai komandai zaudējām ar 1:3. Mūsu sastāvā pēc vairākām traumu dēļ izlaistām spēlēm atgriezīsies Māris Bērziņš. Spēle parādīs arī to, cik lielā mērā svētku brīvdienās tika ievērots sportisks režīms un vai tika lietots pilnvērtīgs uzturs.

05.01.
14:00

Pirmā gada piektdiena!

Iespējams, daudziem šodien vēl nevelk uz grādīgajiem, un varbūt labi, ka tā. Bet, ja pie mums spēlē Dj Estipois, tad jauks vakars sanāks gan tiem, kuriem velk, gan tiem, kuriem tagad stipras simpātijas pret paģiru tabletēm Alka-Seltzer. Gaidām ciemos!

03.01.
21:00

Pusdienu piedāvājums 2., 3. janvārim

Dažādas zupas, salāti, otrie ēdieni un deserti - kombinē ko, cik daudz un kā vēlies!


Darba laiks svētkos

Mēs, Garāžnieki, apsveicam visus ar gaidāmajām brīvdienām! Paši arī esam nolēmuši drusku atpūsties un svētkos pabūt mājās pie savām ģimenēm, taču nevajag satraukties - "Garāžas" durvis būs vaļā tad, kad tas visvairāk ir vajadzīgs... Tad nu, lūdzu, ierakstiet visi savos aifonos, laika plānotājos un planšetēs mūsu svētku darba laiku: 23.12. 11:00 - 23:00 24.12. Garāža ciet, bet mēs ēdam, dziedam un atkal ēdam.. 25.12. Garāža vēl joprojām ciet, bet mēs atpūšamies no ēšanas... 26.12. Plkst. 11:00 esam vaļā - slēdzam iekšā krāsni, veram vaļā alus krānu un gaidām ciemos līdz 00:00 27.,28.,29.,30.12. - viss notiek kā parasti... 31.12. - gaidām Jūs ciemos uz svētku brokastīm, pusdienām un vakariņām no plkst. 11:00 līdz 20:00... Un tad... ļoti atvainojamies visiem tiem, kuri gribēja Jauno sagaidīt pie mums, bet šoreiz slēdzam "Garāžu" ciet un paši dodamies sabučot savējos. 01.01.2014. Plkst. 11:00 visi restorāni un bāri vēl atkopjas pēc svētku nakts, bet "Garāža" jau vaļā un piedāvā īpašu ēdienkarti, kas palīdz, ja gadījumā piemeties "smags fizisks un psihisks stāvoklis" (citāts no svešvārdu vārdnīcas). "Garāžnieki" saka paldies visiem par to, ka jūs esat tik lieliski, un novēlam jums būt pie mums arī nākamgad, jo mēs arī esam lieliski!


Sestdien nāc vinilvakariņās!

14.12.
21.00

Restorāns "Eksports" dodas ziemas miegā!

Sakarā ar restorāna telpu remontu un teritorijas pārbūvi bārs/restorāns "Eksports" būs slēgts no š.g. 1.decembra līdz 2014.gada 31.martam. Eksporta mājīgās un plašās telpas ar kamīnu un burvīgo skatu uz jahtu piestātni, vēl visu decembri iespējams rezervēt privātiem vai korporatīviem pasākumiem! Interesentus, lūdzu, zvanīt: + 371 26694045


Pusdienu piedāvājums nedēļai

Dažādas zupas, salāti, otrie ēdieni un deserti - kombinē ko, kā, cik daudz vēlies! Lai labi garšo!


12:00

Long Live The 80's

Lai saprastu, kāda bija un kā par tādu izveidojās pagājušā gadusimta 80-to dekāde, jāieskatās dziļāk vēsturē. 50-to beigās savu uzvaras ceļu sāk rock'n'roll, kas 60-to gaitā transformējas daudzos novirzienos, apakšstilos un strāvojumos. 70-tajos muziķi "brauca dziļāk iekšā" rock'n'roll, kas nu jau bija kļuvis par roku. Transformējoties arī "džezīgajam" galam jaunā kvalitātē uzmirdz r'n'b un soul/funk virziens un galu galā dzimst "disko", un saulainu bērnību piedzīvo arī elektronika, taču tik saulaini nemaz nav, jo nometnes savā starpā diez ko nesadzīvo un aiziet pat līdz plašu dedzināšanai. Aiz loga rit aukstais karš, politika ir nomākusi cilvēkus un tie prasa nomest "nopietnos ģīmjus" spiest "gāzi grīdā". Parādās panki, kuri šokē ar uzdrīkstēšanos un pastāvošo kanonu ignoranci. Politiķi novēršas no pragmatikas, par ASV prezidentu ievēl aktieri Ronaldu Reiganu, sākas patēriņa kredītu bums un sākas "dzīves svinēšana". Panku stilu sajaucot ar disko spīdīgajiem džampsuitiem rodas kičīgais "80-to ģērbšanās stils". Deju grīdas spridzina "jaunais vilnis", punk, postpunk un tam visam pa vidu "kaut kas jautrs, foršs, dejojams". 80-tie ir sākušies. Tur. Mūsgalā radio un TV viļņi nes "dziesmas dažādām gaumēm un dvēseles noskaņojumiem", bet aiz sētas ir dzirdamas jaunas vēsmas un tās mums pareizā mērcē pasniedz Aldis Ermanbriks un "TV Varavīksne". Arī radio nesnauž un Edvīns Melnalksnis radio dibina raidijumu "Būsim Pazīstami!", kuru nevada pats, bet to deleģē vadīt diskžokejam (!!!) - Arvīdam Mūrniekam ... nu, jūs jau atceraties ... Taču palika daudz nepateikta, nezināma un aiz "dzelzs priekškara" nesaprotama vai , šodien, vienkārši piemirsta ... Gan jau sestdien "Garāžā" i kādu muzikālu robu aizlāpīšu, i no aizmirstības ko izvilkšu, i kādu "nodrāztu" platīti uzspēlēšu. Jūsu, Estipois

30.11.
21.00

Pusdienu piedāvājums nedēļai...

Dažādas zupas, salāti, otrie ēdieni un deserti - kombinē ko, kā, cik daudz vēlies! Lai labi garšo!


12:00

Jauns restorāns/picērija "Cheese Moon"!

Cik liels attālums ir no garāžas līdz mēnesim? Ne tik daudz, cik varētu iedomāties, it sevišķi, ja pie darba ķeras "Garāžas" komanda ar domubiedriem ;) Tad nu ar prieku un gandarījumu varam paziņot, ka durvis ir vērusi vēl viena tikpat jauka, garšīga un omulīga vieta kā "Garāža"! Ja reizēm gribas atpūsties ārpus centra, novietot mašīnu gandrīz pie pašām restorāna durvīm, iekost garšīgās, plānās picas vai kādu "glaunāku" maltīti no restorāna ēdienkartes, tad būsiet mīļi gaidīti restorānā/picērijā "Cheese Moon", Duntes ielā 23A (Duntes biroju centrā). Arī ekrāns liels un krāsains, interjers silts un omulīgs, mūzika jauka un neuzbāzīga, kokteiļi spirdzinoši un reibinoši, bet pusdienu piedāvājums - katru nedēļu jauns un garšīgs. Visi "garāžnieki" mīļi gaidīti ciemos :) www.cheesemoon.lv


Pusdienu piedāvājums nedēļai...

Dažādas zupas, salāti, otrie ēdieni un deserti - kombinē ko, kā un cik daudz vēlies!

11-15.
12:00

Futbols!

Rīgas telpu futbola čempionāta 1.līga: "Garāža" pret "FREE". Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b. Nāc un atbalsti mūsējos!

02.11.
18:00

Piektdien pusdienās...

1.Jēra gaļas plovs ar rozīnēm, valriekstiem, tzatziki mērci un skābētiem gurķiem. 2.Apelsīnu karamelē ceptas plānās pankūkas ar saldējumu.

01.11.
12:00

Trešdien pusdienās...

1.Šķelto zirņu krēmzupa ar grauzdētu bekonu un zaļumiem. 2.Cepeškrāsnī cepts cālis pikantajā marinādē ar topinambūru biezeni un sēņu mērci.

30.10.
12:00

Ceturtdien pusdienās...

1.Latvijas upju zivju buljona zupa ar garšsaknēm un krējumu. 2.Cūkgaļas šašliks pasniegts ar grilētu baklažānu, kartupeļiem un pašmāju tomātu mērci.

31.10.
12:00

Otrdien pusdienās...

1.Skābeņu zupa ar kūpinājumiem, garšsaknēm, vārītu olu un krējumu 2.Cūkgaļas un kāpostu kotletes ar griķu biezputru, sīpolu mērci un tomātu salsu.

29.10.
12:00

Piektdien - Lāča diena!

Tie, kuri zin - zin, Tie kuri nezin - lai nezin, Tie kuri atnāks - Tie redzēs!

18.10.

Ed de Dano!

Ed De Dano Sestdien sūcam kokteilīšus, ieturam vakariņas, peldam "Garāžas" remontkosmosā un klausāmies Ed de Dano!

19.10.
12:00

Pirmdien pusdienās...

1.Tomātu krēmzupa ar mocarellas sieru un maizes čipsiem. 2.Lazanja ar kūpinājumiem, tomātu – bazilika mērci un artišoku salsu

14.10.
12:00

Putras nedēļa arī "Garāžā"!

Katru gadu 10.oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta "Starptautiskā putras diena" - saistībā ar to Veselības Ministrija, Rīgas Dzirnavnieks un citi iniciatori šogad Latvijā ir ieviesuši veselu Putras nedēļu, kuras laikā notiek aktivitātes gan skolās un bērnudārzos, gan Rīgā iecienītos restorānos . Lai veicinātu iedzīvotāju izpratni par veselīgas ēšanas paradumiem un pierādītu, ka arī putras var būt ne tikai pilnvērtīgas, bet arī ļoti dažādas un neparasti garšīgas, bārs/ restorāns "Garāža" pievienojas Putras nedēļai un līdz 11.oktobrim saviem klientiem piedāvās vēl neredzētu putru izlasi. Gaļas neēdājiem un vienkārši neparastu garšu cienītājiem noteikti pie sirds ies kāda no trijām veģetārajām putrām: * Auzu pārslu - kokosriekstu putra, pasniegta ar tempuras mīklā ceptiem dārzeņiem un vasabi mērci Ls 3.20/ Eur 4.50 * Piecu graudu putra, pasniegta ar lauku krējumu un ceptām meža sēnēm Ls 3.80/ Eur 5.40 *Rīsu – kokosriekstu putra ar karamelizētām vīģēm, aveņu mērci un smiltsērkšķiem Ls 3.20/ Eur 4.50 Turpretī, ja uz kārā zoba patīk uzlikt arī kādu labu gaļas gabalu, tad putra ar cūkgaļas pavēderi vai pat pīles kājas konfitu būs tieši laikā: Miežu putraimu putra, pasniegta ar lēni ceptu cūkas pavēderi, grauzdētiem sīpoliem un sinepju mērci Ls 3.80/ Eur 4.50 Bulgura – ceptu ābolu putra, pasniegta ar pīļes kājas konfitu, karamelizētiem sarkanajiem kāpostiem un sarkanvīna mērci Ls 9.00/ Eur 12.80 Veca tautas sakāmvārds atgādina: "Kādu putru izvārīsi, tāda pašam būs jāapēd." Mēs piedāvājam citu variantu: "Kādu putru "Garāžā" izvēlēsies, tāda būs visgaršīgākā!"


Piektdien pusdienās...

1.Šķelto zirņu krēmzupa ar grauzdētu bekonu. 2.Cūkgaļas plovs ar tzatziki mērci un marinētiem gurķiem.

11.10.
12:00

Piektdien vakarā...

Par jauki rudenīgām noskaņām piektdienas vakarā gādās DJ El De Dano. Gaidīsim ciemos!

04.10.
21:00

Piektdien pusdienās...

1.Soļanka ar krējumu un olīvām. 2.Sarkanvīnā sautēti liellopa veltnīši, pildīti ar bekonu, pasniegti ar pelēko zirņu biezeni un mārrutku mērci.

04.10.
12:00

Ceturtdien pusdienās...

1.Tomātu un paprikas krēmzupa ar rudzu maizes čipsiem. 2.Baltās zivs krokete ar lēcu–dārzeņu sautējumu un baltvīna mērci.

03.10.
12:00

Vinilplates spēlēs Uldis Rudaks

Šosestdien, "Garāžā", pēc ilgāka pārtraukuma atkal būs dzirdama vinila plašu maigā skaņa un protams arī kāds tām raksturīgais sprakšķis, taču visam pamatā - mūzika. Pirms 50 gadiem vai vakar komponēta, nav svarīgi, galvenais lai ar savu daili tā spētu Tevi "saremontēt", kā jau kārtīgā garāžā.

28.09.
21:00

Piektdien pusdienās...

1.Dārzeņu minestrone ar kūpinātu šķiņķi un zaļumu pesto. 2.Tītatara gaļas kotletes ar kartupeļu-mārrutku biezeni un štovētiem kāpostiem.

27.09.
12:00

Otrdien pusdienās...

1.Jēra gaļas harčo zupa ar koriandru un čilī. 2.Cepts cālis ar pērļu grūbu – dārzeņu sautējumu, baltvīna mērci un tomātu salātiem

24.09.
12:00

Esam čempioni!

MĪTAVA OPEN 2013 ČEMPIONI - KOMANDA „GARĀŽA”! 17.augustā Jelgavā, ZEMGALES OLIMPISKĀ CENTRA futbola stadionā noslēdzās piektais Atklātais amatieru čempionāts mini futbolā „MĪTAVA OPEN 2013”. Visas dienas garumā par čempiona titulu cīnījās 18 komandas, kuras 6 atlases posmos izcīnīja godalgotas vietas un ceļazīmi uz lielo finālu. Čempionāta vēsturē vēl nevienai komandai nav izdevies kļūt par čempioniem atkārtoti. Šoreiz tam pavisam tuvu bija komanda ZVERI/ARIOLS, tomēr komandas „GARĀŽA” apņēmība un mērķtiecība viņiem šo iespēju liedza. „GARĀŽA” aizraujošā spēlē uzvarēja ar rezultātu 2:1 un izcīnīja titulu, MĪTAVA OPEN 2013 zelta medaļas, lielo kausu un 1500 Ls naudas balvu. Sudraba medaļas saņēma komanda „ZVERI/ARIOLS” no Ludzas. Bronzas medaļas izcīnīja mājinieku - Jelgavas komanda „LDz Cargo”. Līdz tam ceturtdaļfinālā pēcspēles soda sitienos „Garāža” pārspēja spēcīgo Priekules/Vaiņodes komandu, bet pusfinālā ar rezultātu 5:0 sagrāva komandu „Namejs” no Līvāniem. Komandas GARĀŽA pārstāvis Guntis Apīnis pēc uzvaras čempionātā: „Vispirms sākšu ar paldies! Pirmais paldies - Prāta Vētrai par šāda čempionāta rīkošanu! Otrais paldies - organizatoriem, kuri paveic visus darbus, lai čempionāts veiksmīgi noritētu! Trešais paldies - mūsu pretiniekiem par to, ka viņi ir un mums ir ar ko spēlēt! Ceturtais paldies - Raimondam un Agrim par atbalstu! Kāpēc uzvarējām? Ticējām sev un savai komandai arī pēc zaudējuma pirmajā spēlē un no rokām izlaistas uzvaras otrajā spēlē. Ļoti svarīgi, lai komandā ir labas attiecības, tas ir visa pamats. Tāda atmosfēra, kādai jābūt komandā, ir mūsu bārā „Garāža”. Aicinām visus ciemos!” Šo uzvaru „Garāžai” izcīnīja spēlētāji: Jānis Ventiņš, Elmārs Želvis, Oskars Krūmiņš, Māris Bērziņš, Ritvars Zēmelis, Jānis Klibus, Arvis Seņkāns, Kristaps Vabolis, Mārtiņš Pelcmanis, Dainis Naļivaiko, Jānis Šteimaks, Guntis Apīnis, Jānis Casno, Ervīns Dukaļskis. Paldies arī Armandam Briedim un Kasparam Kivlišam par ieguldījumu komandas veidošanā!


Piektdien "Garāžā"

Piektdien pie mums viesosies un sava mūzikas ķocīša labumos dalīsies Jānis Bakmanis no DJ apvienības "Rock The Dance"!

23.08.
21:00

Esam finālā!

Spraigās spēlēs aizvadītā sestdiena deva rezultātus - esam Mītava Open 2013 finālā un jau 17.08.cīnāmies līdz uzvarai!

17.08.
10:00

Akustiskās ceturtdienas

Katru ceturtdienu no plkst.20:00 līdz 23:00 "Garāžā" dzīvā mūzika! Spēlē ģitāru un dzied Kārlis Briedis vai kāds cits viesmākslinieks. Laipni gaidīti!


20:00

Akustiskais vakars

Akustisks rock’n'roll Kārļa Brieža izpildijumā!

16.05.
20:00

Darba laiks

P:09:00 - 24:00
O:09:00 - 24:00
T:09:00 - 24:00
C:09:00 - 24:00
P:09:00 - 02:00
S:11:00 - 02:00
Sv:11:00 - 23:00
garāžas bārs karte

Nāc ciemos!

Adrese:
Aldaru iela 10
Rīga, Latvija, LV 1050
Zvani:
67224696

Raksti:
garazabars@garazabars.lv