“Unicef” - “Garāža” 7:2 (4:0)

“Garāžas” sastāvs:

Vārtos: Aleksandrs Kašs (Raimonds Lūkins)

Laukumā: Ritvars ZēmelisErvīns DukaļskisKristaps Vabolis - Regnārs Grinbaums; Edgars KlaivaEdgars Prauliņš - Enis BelgasemsEinārs Freimanis; Māris Bērziņš (kapteinis), Armands Briedis, Edgars Rollis

Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas piektās kārtas pretinieks “Garāžai” bija Latvijas čempionāta Virslīgas komandas “Monarhs” fārmklubs - “Unicef”.

Diemžēl šoreiz komandai nesanāca nekas. Jau spēles 6. minūtē rezultāts bija 0:2, līdz puslaika beigām pretinieki savu pārsvaru dubultoja.

Pēc pārtraukuma vārtos Aleksandru Kašu nomainīja Raimonds Lūkins, kurš pirms dažām stundām bija aizvadījis spēli Ogres čempionātā. Tomēr arī viņam nācās trīs reizes kapitulēt pēc “Unicef” spēlētāju sitieniem.

Pašās spēles beigās Kristaps Vabolis divus vārtus atguva, tomēr spēlē pelnīts zaudējums 2:7.

Pretinieku sastāvā pa diviem vārtiem guva Aleksandrs Zeņkovs, Oļegs Kravčenko un Staņislavs Pihockis, vienus - Maksims Firsovs.