Futbols

Pirmā uzvara Ogres turnīrā izcīnīta!

Pirmā uzvara Ogres turnīrā izcīnīta

Svētdien, 30. oktobrī notika „Garāžas” telpu futbola komandas otrā spēle Ogres novada atklātajā čempionātā. Pretinieki – Rembates “Streka”.

“GARĀŽA”–3:1 “Streka” (2:1)

30.10.2016., Ogres novada Sporta centrs.

“Garāžas” sastāvs:

Vārtos: Raimonds Lūkins

Laukumā: Uldis Pommers (kapteinis) – Arnis Surgovts - Regnārs Grinbaums Einārs Freimanis; Edgars Klaiva;

Arturs KaikinsEnis BelgasemsKristaps Rakštelis Edgars Rollis; Ritvars Zēmelis.

Īsi pirms spēles kļuva zināms, ka sadzīvisku ķibeļu dēļ uz spēli nevarēs ierasties Māris Bērziņš, tāpēc “Garāža” uzsāka spēli ar diviem pieciniekiem. Jau ar spēles sākumu “Garāžai” piederēja iniciatīva un spēles pārsvars, tomēr kļūdas piespēlēs neļāva to realizēt. Pretinieki spēlēja pasīvi, cenšoties izmantot pretuzbrukuma iespējas, kas radās pēc “Garāžas” spēlētāju kļūdām. Diemžēl tādu bija daudz un “Strekas” spēlētājiem bija vairākas izdevības izvirzīties vadībā. Rezultātu tomēr atklāja “Garāža”.

Einārs Freimanis iesāka uzbrukumu, atdeva piespēli Regnāram Grinbaumam, kurš izspēlēja “sieniņu” ar Arni Surgovtu, nonāca viens vārtu priekšā un precīzi sita tālajā stūrī (1:0). Dažas minūtes vēlāk rezultātu dubultoja Arturs Kaikins, kurš pretuzbrukumā “trīs pret divi” izmantoja to, ka pretinieku spēlētāji centās nosegt malas, kur prasmīgi atsedzās Ritvars Zēmelis un Enis Belgasems, pats pa centru pietuvojās vārtiem un spēcīgi sita vārtu augšējā stūrī (2:0).

Tomēr pirmajā puslaikā arī “Streka” guva vārtus. Edgars Rollis nogulēja pretinieka spēlētāja Oskara Mežsarga atsegšanos. Tas saņēma piespēli un pārspēja arī šajā epizodē neveiksmīgi nospēlējušo vārtsargu Raimondu Lūkinu (2:1). Otrajā puslaikā norisinājās līdzīga spēle ar abpusējām kļūdām un vārtu gūšanas iespējām. “Garāža” guva vēl vienus vārtus, kad Arnis Surgovts vispirms aktīvi nospēlēja aizsardzībā, atņēma pretiniekam bumbu, kopā ar Regnāru Grinbaumu un Eināru Freimani aizskrēja pretuzbrukumā pret diviem aizsargiem un pēc saspēles ar Regnāru Grinbaumu guva savus pirmos vārtus “Garāžas” sastāvā.

“Garāžai” ir, kur pielikt, jo Ogres čempionātā ir komandas, kas nepiedos kļūdas, kādas tika pieļautas šajā spēlē.

Nākamā spēle Ogrē 20.11.2016. plkst. 12.00.