Futbols

Otrā uzvara Elites līgā!

06.11.2016., Rīgas 15.vidusskola

“Garāžas” sastāvs:

Vārtos: Aleksandrs Kašs

Laukumā: Māris Bērziņš (kapteinis), Arturs Kaikins – Enis Belgasems – Kristaps Rakštelis – Ritvars Zēmelis – Arnis Surgovts – Artūrs Zelčs – Regnārs Grinbaums; Edgars Klaiva.

 

  Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgā “Garāžas” pretinieki bija Latvijas čempionāta virslīgas komandas FC “Petrow” fārmklubs FC “INTER STAR”. Negaidīti nācās risināt sastāva problēmas, jo daļa “Garāžas” spēlētāju ārstē traumas, bet citi netika darba vai ģimenes apstākļu dēļ. No malā palikušajiem spēlētājiem (Uģis Bērziņš, Raimonds Lūkins, Armands Briedis, Raivis Bernāns, Artūrs Edolfs, Einārs Freimanis, Ervīns Dukaļskis, Edgars Prauliņš, Kristaps Vabolis, Jānis Kārkliņš) sanāktu vesela komanda. Tomēr arī sastāvs, kas bija ieradies uz spēli, nebija noskaņots padoties. Jau savā pirmajā izgājienā laukumā Ritvars Zēmelis, prasmīgi novērtējis situāciju, devās uz vārtiem un pretinieks bija spiests pārkāpt noteikumus. Soda sitiens tika izspēlēts kā pēc notīm – Arnis Surgovts un Ritvars Zēmelis veica maldinošus manevrus, Artūrs Zelčs izdarīja spēcīgu un precīzu piespēli, bet Regnārs Grinbaums tikpat spēcīgi un precīzi sita (1:0). Spēles turpinājumā iniciatīva piederēja te vienai, te otrai komandai, bet rezultāts nemainījās. “Garāžas” komandai brīžiem labi izdevās neļaut pretiniekiem ievadīt uzbrukumus. Tā rezultātā pretinieki bija spiesti atdot neprecīzas piespēles vai vienkārši sist bumbu autā. Sliktāk gāja ar pretuzbrukumu veidošanu. Bieži vien pēc bumbas atgūšanas komanda pārāk lēni pārkārtojās uzbrukumam un tā palaida garām vairākas perspektīvas iespējas.

 

  Otrā puslaika vidū pretinieki mēģināja lauzt spēles gaitu, uzsākot agresīvāku spēli, tomēr panāca vien to, ka dzelteno kartīti saņēma Dmitrijs Gruņičevs, bet sapelnīto piecu sodu dēļ spēles pēdējās minūtēs virs viņu galvas karājās 10 m soda sitienu “Damokla zobens”. Iespējams, dažās epizodēs FC ''Inter Star'' komandu pasaudzēja spēles tiesneši, bet galu galā spēle tā arī noslēdzās ar minimālu “Garāžas” uzvaru 1:0.

 

“Garāžai” trīs spēlēs divas uzvaras un ar 6 punktiem šobrīd 4. vieta turnīra tabulā.

 

 

Nākamā spēle 13.11.2016. plkst.18.30

Rīgas 15.vidusskolas sporta zālē, Visvalža ielā 9.

Pretinieki “DSV Transport” – labi pazīstama komanda, ar kuru “Garāžai” kārtojami seni rēķini, jo esam tikušies dažādos turnīros daudzu gadu garumā.

 

 

Visas turnīra spēles ir iespējams noskatīties tiešraidē un pēc tam ierakstā: 

https://www.youtube.com/user/FTALatvia

Informācija par turnīru:

http://fta.lv/riga/2016-2017/?language=1&menu=1&league=pro

Darba laiks

P:09:00 - 24:00
O:09:00 - 24:00
T:09:00 - 24:00
C:09:00 - 24:00
P:09:00 - 02:00
S:11:00 - 02:00
Sv:11:00 - 23:00
garāžas bārs karte

Nāc ciemos!

Adrese:
Aldaru iela 10
Rīga, Latvija, LV 1050
Zvani:
67224696

Raksti:
garazabars@garazabars.lv