Futbols

“Osports/ONSC” – “GARĀŽA” 2:1 (1:0)

Svētdien, 23. oktobrī „Garāžas” telpu futbola komanda aizvadīja divas spēles un abās tikās ar attiecīgā turnīra iepriekšējā gada čempioniem – Ogres novada atklātajā čempionātā pretinieki bija Ogres “Osports/ONSC” komanda, bet Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgā - “JakoSport&Graanul Pellets”.

Tā kā laiks starp abām spēlēm bija mazāk nekā piecas stundas, komandas treneru korpusam bija jāpieņem grūts lēmums – kā sadalīt spēlētājus un nokomplektēt sastāvu.

23.10.2016., Ogres novada Sporta centrs.

“Garāžas” sastāvs:

Vārtos: Raimonds Lūkins

Laukumā: Uldis Pommers (kapteinis) – Raivis Bernāns - Māris Lazdiņš – Regnārs Grinbaums; Māris Bērziņš – Arnis Surgovts – Einārs Freimanis – Edgars Klaiva.

Ogres komanda bija spēles favorīte, jo tajā blakus jaunajiem spēlētājiem laukumā devās vīri ar Latvijas telpu futbola virslīgas pieredzi - Emīls Muižnieks, Raivis Rubīns, Agnis Pūpols, Ģirts Tumans.

Spēle sākās ar Ogres komandas pārsvaru, tomēr pašaizliedzīgi un prātīgi spēlējot “Garāža” uzturēja rezultāta līdzsvaru un meklēja savas iespējas pretuzbrukumos. Vairākās epizodēs komandu pārliecinoši glāba komandas debitants – Raimonds Lūkins. Viņš un Arnis Surgovts aizvadīja pirmo oficiālo spēli “Garāžas” sastāvā. Pirmais puslaiks tuvojās noslēgumam, bet rezultāts vēl nebija atklāts. Tomēr spēles 18. minūtē nepacietīgi nospēlēja Raivis Bernāns - mēģināja spēles situāciju atrisināt uzreiz, veica neveiksmīgu izklupienu, pretiniekam izdevās bumbu saglabāt un pretuzbrukumā Artūrs Smetanovs guva vārtus (0:1). Tā noslēdzās pirmais puslaiks.

Pārtraukumā treneris Guntis Apīnis deva norādījumu nemēģināt par katru cenu atspēlēties, turpināt spēlēt pacietīgi aizsardzībā un gaidīt savas izdevības gūt vārtus. Tā arī notika. Maiņai Bērziņš Surgovts Freimanis Klaiva izdevās izveidot vārtu gūšanas momentu un Einārs Freimanis ar skaistu sitienu izlīdzināja rezultātu (1:1). Tomēr šādu rezultātu saglabāt neizdevās. Pēc tālas vārtsarga piespēles Emīls Muižnieks filigrāni apstrādāja bumbu, vienā pieskārienā atdodams to pa sitienam Artūram Smetanovam, kurš guva savus otros vārtus (1:2). “Garāžai” bija iespējas atspēlēties, kad bīstamā sitiena pozīcijā nonāca Regnārs Grinbaums, taču viņa pirmo un atkārtotos mēģinājums gūt vārtus kopīgiem spēkiem novērsa vārtsargs un palīgā piesteigušies Ogres komandas spēlētāji. Turpinājumā “Garāža” atzīmējās ar dzelteno kartīti Uldim Pommeram, minūtes pārtraukumu un vārtus guvušās maiņas mēģinājumu izveidot spiedienu spēles pēdējā minūtē. Pieredzējušie Ogres spēlētāji pārliecinoši noturēja iegūto rezultāta pārsvaru.

Kopumā par spēli “Garāžai” nav jākaunas, jo pret objektīvi spēcīgāku pretinieku tika parādīts cienījams sniegums.

Nākamā spēle Ogrē 30.10.2016. plkst. 15.00.