Futbols

Garāžas komanda arī “MACRON kausā 2014”!

2014. gada 21. maijā “GARĀŽAS” futbola komanda uzsāka dalību otrā šīs vasaras turnīrā - “MACRON kauss 2014”. Pagājušajā gadā šajā turnīrā palikām otrie. Turnīrs atšķiras no “Sarkandaugavas kausa” ar to, ka laukumā šeit katrā komandā spēlē par vienu spēlētāju vairāk – 7 laukuma spēlētāji un vārtsargs. Spēles notiek sporta kompleksā “Ķeizarmežs”.

Pretinieki pirmajā spēlē – komanda “Darba Rezerves”.

“GARĀŽAS” sastāvs:

Vārtos – Armands Laganovskis. Laukuma spēlētāji - Elmārs Želvis, Oskars Krūmiņš, Edgars Klaiva, Gatis Zelčs, Raivis Bernāns, Ervīns Dukaļskis, Uldis Žimants, Oskars Silārs, Atis Gaiduks, Ritvars Zēmelis, Jānis Ventiņš, Māris Bērziņš.

Spēle uz salijušā un slidenā laukuma sākās ar abpusējām kļūdām piespēlēs un bumbas apturēšanā un kontrolē. Vairāk uzbruka “GARĀŽA” tomēr arī “Darba Rezerves” atbildēja ar bīstamiem tālsitieniem. Šajos brīžos pārliecinoši spēlēja mūsu vārtsargs Armands Laganovskis. Spēles rezultātu 6. minūtē atklāja Uldis Žimants. (1:0). Pretinieki atbildēja ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem. Pārtraucot vienu no tiem, dzelteno kartiņu nopelnīja Māris Bērziņš. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās ar minimālu “GARĀŽAS” pārsvaru 1:0.

Arī otrā puslaika 6. minūtē izcēlās Uldis Žimants (2:0). Ja būtu jāspēlē hokejs, tad Uldis droši vien tiktu pie “hat – trick” gūstot vārtus 3. perioda 6. minūtē. Šoreiz nācās samierināties ar 2 vārtu guvumiem un dalību Ritvara Zēmeļa (3:0) vārtu guvumā pēc kombinācijas, kurā piedalījās Oskars Silārs, Māris Bērziņš, Uldis Žimants.  Atlikušajā laikā vēl dzeltenās kartītes paspēja nopelnīt Ervīns Dukaļskis un Armands Laganovskis, bet spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0.