Futbols

„Garāžas” futbolistiem uzvara!

11. janvārī „Garāžas” futbola komanda Rīgas telpu futbola čempionāta spēlē izcīnīja svarīgu uzvaru pret turnīra tabulas kaimiņiem - komandu „FREE” ar rezultātu 4:1.

Komandas sastāvs uz spēli:

Vārtos: Edgars Klibus,

Laukumā:

Jānis Ventiņš – Oskars Krūmiņš – Māris Bērziņš – Kristaps Vabolis;

Ervīns Dukaļskis – Gatis Zelčs – Elmārs Želvis – Toms Strazdiņš;

Ritvars Zēmelis – Mārtiņš Sīpols – Artūrs Zelčs – Ivo Breicis.

Rezerves vārtsargs Aleksandrs Kašs.

Jau pašās spēles sākumā ieguvām pārsvaru. Pirmā maiņa izveidoja vairākus bīstamus momentus pie pretinieka vārtiem, tomēr vārtus neguva. Viņu iesākto līdz galam noveda otrā maiņa, kad Elmārs Želvis pārtvēra bumbu un kopā ar Tomu Strazdiņu aizskrēja ātrajā uzbrukumā. Pēc labas Elmāra piespēles Toms precīzi sita vārtu tālajā „devītniekā” (1:0). Spēle turpinājās ar mūsu pārsvaru, tomēr uz brīdi savu pretspēlētāju pazaudēja Māris Bērziņš un pretinieki rezultātu izlīdzināja (1:1). Diemžēl Māris drīz guva traumu un bijām spiesti pārkārtot spēlētāju virknējumus un pāriet uz spēli divās maiņās. Kristaps Vabolis nomainīja Ivo Breici trešajā maiņā, bet Gata Zelča vietā sev ierastajā maiņā pie Elmāra, Toma un Ervīna iekļāvās Jānis Ventiņš. Šī maiņa pārdesmit sekundes pirms pirmā puslaika beigām atkal izvirzīja mūsu komandu vadībā. Pēc teicamas Ervīna Dukaļska piespēles savus otros vārtus guva Toms Strazdiņš.

Pretinieki, redzēdami, ka „Garāžas” komandai ir pārsvars, mēģināja izprovocēt asumus, tāpēc īsti vietā bija pārtraukums. Tā laikā komandai tika dots uzdevums nepakļauties provokācijām un sacensties ar pretiniekiem futbolā, nevis teātra mākslā un runāšanā.

Otrā puslaika sākumā pretinieki metās atspēlēties, tomēr tas viņiem labumu nedeva. Tieši otrādi - mūsu komandai bieži radās iespējas asiem pretuzbrukumiem. Teicama izdevība bija Kristapam Vabolim, pa vārtu pārliktni no labas pozīcijas trāpīja Jānis Ventiņš. Kādā no pretuzbrukumiem pārtverot Elmāra Želvja piespēli uz tālāko vārtu stabu, kur jau dežūrēja Toms Strazdiņš, pretinieku komandas kapteinis raidīja bumbu savos vārtos (3:1). Šie vārti salauza spēli un turpinājumā mūsu komandai bija daudz vārtu gūšanas momentu, tomēr realizēts tika tikai viens. Pretiniekiem izspēlējot stūra sitienu, piespēli pārtvēra Artūrs Zelčs, kopā ar Kristapu Vaboli devās ātrajā uzbrukumā un kā pēc notīm izspēlēja pārsvaru uzbrukumā. Pēc Kristapa piespēles Artūrs raidīja bumbu jau tukšos pretinieka vārtos (4:1).

Līdz ar to „Garāžas” komanda nostiprinājusies turnīra tabulas 7.vietā, no tuvākajiem sekotājiem atraujoties 7 punktu attālumā. No 6.vietas mūsu komandu šķir 3 punkti.