Futbols

Garāža VS Rīgas Siltums

Svētdien, 15. decembrī, aizvadījām pēdējo pirmā apļa spēli pret "Rīgas Siltums" komandu. Pirmie izvirzījāmies vadībā, Vārtus pēc labas saspēles ar Elmāru Želvi guva Toms Strazdiņš (1:0). Momentu bija daudz, bet pietrūka aukstasinības un precizitātes to noslēgumam. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

2. puslaika sākumā iekritām uz vienu no "Rīgas Siltuma" komandas standartiem un rezultāts kļuva neizšķirts (1:1). Papildus sarežģījumus radīja tas, ka Armanda Brieža pirmajā puslaikā gūtās traumas dēļ nācās pārkārtot spēlētāju virknējumus

.

Nepilnas 4 minūtes līdz spēles beigām pateicoties Ervīna Dukaļska prasmei pieturēt bumbu pretinieka soda laukumā, uz pretinieka vārtiem tiek nozīmēts 6 metru soda sitiens, kuru Ervīns pats arī realizē (2:1). Trešos vārtus guvām spēlējot 4 pret 5, kad "Rīgas Siltums" noņēma vārtsargu, bet pretuzbrukumā pēc Artūra Zelča piespēles precīzs bija Kristaps Vabolis (3:1). Spēli noslēdza Ritvars Zēmelis, līdz ar spēles beigu signālu raidot bumbu tukšos vārtos. Spēles gala rezultāts -  4:1, "Garāžas" uzvara un 3 punkti kontā!