Futbols

Garāža VS FC Nikers

Novembra pirmajā dienā Garāžas komandai bija pirmā izbraukuma spēle. Galamērķis Kuldīga. Pretinieku jeb FC Nikers pozīcijas turnīra tabulā bija diametriāli pretējas mūsējām – divās spēlēs divi zaudējumi. Arī pēc šīs spēles tās neuzlabojās, bet par visu pēc kārtas.

Pirms spēles komandai bija ekskursija pa Kuldīgu un fotografēšanās pie Ventas rumbas. Kā dziedāja grupa The Signals - “Vai tu zini to, ka Ventas rumba ir garākā Eiropā? Vai tu zini to, cik Tev ir ģeogrāfijā, ko?”. Nu, īstenībā Ventas rumba ir platākā Eiropā, bet tas lietas būtību nemaina – tika uzņemts vēsturisks foto.

 

Garāžas sastāvs:
vārtos – Armands Laganovskis;
1. maiņa – Oskars Krūmiņš, Jānis Ventiņš, Māris Bērziņš, Artūrs Zelčs;
2. maiņa – Elmārs Želvis, Ervīns Dukaļskis, Emīls Draška, Toms Strazdiņš;
Malā – Kristaps Vabolis, Ivo Breicis, Einārs Jonāns un Edgars Klaiva;
Galvenais treneris – Guntis Apīnis, treneris – Armands Briedis.

 

Jāsaka uzreiz, ka šoreiz Kuldīgas komanda rādīja krietni saturīgāku sniegumu nekā abās pirmajās spēlēs. Šo pārvērtību galvenais iemesls bija komandas smadzenes G. Rožkalns, kas diriģēja spēli aizsardzībā un ar labām piespēlēm atrada partnerus uzbrukumā staba pozīcijās. Spēli veiksmīgāk iesāka Garāžas komanda – bija vairāki stūra sitieni, kuri tika izspēlēti līdz sitieniem pa vārtiem. Spēles 3. minūtē E. Draška no laukuma labās puses piespēlēja bumbu uz tālo vārtu stabu, kur to vārtos raidīja E. Želvis. Pēc gūtajiem vārtiem spēle izlīdzinājās. Nikers bieži apdraudēja A. Laganovska sargātos vārtus no tālās distances, bet sitieni nebija precīzi. Viss mainījās spēles 10. minūtē.


Pirmā maiņa uz laukuma bija nedaudz aizsēdējusies (lasīt – pagurusi), bumba nonāca G. Rožkalna rīcībā un viņš par spīti J. Ventiņa pretestībai no metriem 8 to raidīja tuvajā vārtu stūrī. A. Laganovskis nebija glābējs. Pirmā puslaika turpinājumā garāžnieki izskatījās tādi pusaizmiguši. Ja vēl aizsardzība bija līmenī, tad uzbrukumi un pats galvenais precīzas piespēles nepavisam nesanāca.

 

Ar individuāliem apspēlēšanas mēģinājumiem spēli centās saasināt K. Vabolis un T. Strazdiņš, bet tas izdevās reti. Galvenais iemesls bija jau minētais brāķis piespēlēs, kad bumbas līdz uzbrucējiem nemaz nenonāca. Vienā no epizodēm Toms ar galvu saskrējās ar pretinieku vārtsargu, nonākot vieglā nokdaunā. Par laimi Tomam viņš spēli varēja turpināt, un par laimi Garāžai pirmais puslaiks beidzās neizšķirti.

 

 

Otrajā puslaikā Garāža iznāca jau krietni labākā un agresīvākā (protams, pozitīvā nozīmē) noskaņojumā. Lai gan puslaika sākumā pēc Nikers sitieniem lielisku reakciju vārtos demonstrēja A. Laganovskis, pēc tam Garāža sāka spēlēt krietni labāk. Uzlabojās piespēļu precizitāte, spēlētāji daudz aktīvāk kustējās pa laukumu (viens no iemesliem, īsākas maiņas) un arī aizsardzībā pretinieku uzbrucēji tika vairāk presēti. Diemžēl spēle priekšlaicīgi beidzās Tomam, kuram kājās ielidoja pretinieku aizsargs. Mūsu uzbrucējam potītes savainojums.


Puslaika 7. minūtē beidzot izdevās atslēgt pretinieku vārtus arī otro reizi. Pretinieku laukuma malā bumbu īsti nebija kur likt K. Vabolim. Kristaps izvēlējās to pa gaisu piespēlēt M. Bērziņam. Līdz Mārim bumba nenonāca, jo to savos vārtos ieraidīja kuldīdznieku 21. numurs O. Priedēns. 2:1 Garāžai! Šķiet, pretinieki bija nedaudz apmulsuši par šādu notikumu pavērsienu, un turpinājumā garāžniekiem bija vairākas iespējas palielināt rezultātu (M. Bērziņam, E. Draškam, I. Breicim), kuras palika neizmantotas. Spēles beigās uzspieda arī Kuldīgas komanda, kurai bija divi izcili momenti, lai izlīdzinātu rezultātu. Pirmajā gadījumā mūs glāba vārtu stabs, bet otrajā – Armands Laganovskis.

 

Spēles pēdējā minūtē punktu spēlei pielika... O. Priedēns. Nikers spēlētājs vēlreiz raidīja bumbu vārtos pēc K. Vaboļa piespēles E. Želvim. Jāpiemin, ka E. Draškam bija iespēja rezultāta starpību padarīt vēl lielāku, bet neizdevās realizēt 10m soda sitienu. Taču kā latviešu tautā saka – trīs lietas, labas lietas. Tātad nākamreiz būs.

 

Protams, neiztrūkstošie paldies – paldies atbalsta grupai jeb līdzjutējiem un bāra/restorāna Garāža kolektīvam, paldies pretiniekiem par interesanto un grūto spēli un paldies komandai, ka noticēja sev un uzvarēja!

 

P. S. Klīst leģendas, ka atpakaļceļš autobusā uz Rīgu bijis episki labs! Tāds tas solās būt arī 8. novembrī, kad Garāžai ir paredzēta nākamā izbraukuma spēle pret Rēzeknes komandu. Faniem ir jāseko līdzi informācijai, kura parādīsies mūsu facebook lapā.

Darba laiks

P:09:00 - 24:00
O:09:00 - 24:00
T:09:00 - 24:00
C:09:00 - 24:00
P:09:00 - 02:00
S:11:00 - 02:00
Sv:11:00 - 23:00
garāžas bārs karte

Nāc ciemos!

Adrese:
Aldaru iela 10
Rīga, Latvija, LV 1050
Zvani:
67224696

Raksti:
garazabars@garazabars.lv