Futbols

Garāža VS DSV

Sestdien, 21. decembrī „Garāžas” futbola komanda aizvadīja pirmo otrā apļa spēli un pēdējo Vecā gada spēli Rīgas telpu futbola čempionātā. Pretiniekos bija „DSV” komanda, kurus bijām uzvarējuši šī turnīra pirmajā spēlē un tas deva cerības, ka arī šoreiz pretinieks, neskatoties uz augstāku vietu turnīra tabulā, ir pieveicams.

Lai gan spēles sākumā pretinieks divas reizes trāpīja pa mūsu vārtu stabu, rezultātu atklājām mēs. Ivo Breicis lieliski apstrādāja bumbu „staba” pozīcijā un pēc pagrieziena izdarīja neatvairāmu sitienu - 1:0. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika sākumā nekas neliecināja par briesmām, lai gan ātri sapelnījām nevajadzīgus 4 sodus, kas lika spēlēt uzmanīgāk, jo pēc 6. soda pretiniekiem būtu iespēja sist 10 metru soda sitienu.

Spēlējām tikai ar 2 četriniekiem, jo vairāki spēlētāji (Māris Bērziņš, Armands Briedis) pagaidām nevar spēlēt gūto traumu dēļ, bet vēl virknei spēlētāju (Ervīns Dukaļskis, Gatis, Zelčs, Edgars Klaiva, Kristaps Vabolis, Jānis Klibus) spēlēt neļāva citi svarīgi iemesli, kādi parasti rodas gadumijas laikā.

Sākot ar 2 puslaika vidu sākām nedaudz pagurt, neveiksmīgi spēlē iekļāvās Uldis Žimants un pēc pozicionālas kļūdas izlaidām pretinieka spēlētāju vienatnē pret mūsu vārtsargu Aleksandru Kašu. Tā rezultāts kļuva 1:1. Pēc vārtu ielaišanas nemācējām pārkārtoties un drīz vien ielaidām arī otrus vārtus – pretinieks no šaura leņķa ļoti precīzi sita vārtu augšējā stūrī (1:2).

Cenšoties atspēlēties nomainījām vārtsargu pret 5 laukuma spēlētāju (šo lomu pildīja Edgars Klibus) tomēr uzbrūkot nopelnījām 6. sodu. Pretinieki precīzi realizēja piešķirto 10 metru soda sitienu (1:3).

Turpinājām spēlēt bez vārtsarga, bet ar 5 laukuma spēlētājiem un pašās spēles beigās Artūram Zelčam pēc stūra sitiena izspēles izdevās vienus vārtus atgūt (2:3).

Vakarā komandas apzinīgākie vīri bija ieradušies uz vakariņām bārā „Garāža”, kur DJ Ingus, bārmenis Raimonds un viesmīle Ieva palīdzēja komandai atgūties pēc spēles ne sliktāk kā Sporta medicīnas centra masieri un fizioterapeiti.

Runā gan, ka treneris Guntis Apīnis pēc spēles bija ļoti neapmierināts ar spēlētāju disciplīnu un plāno treniņos pielietot militārās metodes.