Futbols

„GARĀŽA” 2014. gadu sāk ar uzvaru!

Svētdien, 5. janvārī, „Garāžas” komanda ar rezultātu 2:1 uzvarēja Rīgas telpu futbola čempionāta spēlē pret „Leronu”.

„Leronas” komanda turnīra tabulā pirms spēles atradās augstajā 4. vietā. Turklāt ar tādu pašu izcīnīto punktu skaitu, kā 3. vietā esošajai „Caramba” komandai.

„GARĀŽAS” sastāvs:

Vārtos Edgars Klibus

1. maiņa: Ritvars Zēmelis, Edgars Klaiva, Elmārs Želvis, Toms Strazdiņš

2.maiņa: Jānis Ventiņš, Oskars Krūmiņš, Mārtiņš Sīpols, Ivo Breicis.

Rezervē – pēc traumas tikko atgriezies Māris Bērziņš, komandas vasaras sezonas līderis Kristaps Vabolis, kurš darba dēļ kādu laiku nav apmeklējis treniņus un „dzelzs vīrs” Uldis Žimants

Spēles sākums apliecināja, ka pretinieks ir nopietns. Bijām spiesti daudz spēlēt aizsardzībā. Pretinieki izpildīja vairākus stūra sitienus pēc kārtas. Tomēr izturējām pirmo spiedienu un sākām veidot savus uzbrukumus. Vienā no tiem atklājām spēles rezultātu. Vārtsargs Edgars Klibus piespēlē bumbu ar roku pāri visam laukumam, un īstu meistarstiķi nodemonstrē Toms Strazdiņš, veiksmīgi tikdams galā gan ar bumbas apstrādāšanu, gan pretinieku apspēlēšanu (1:0). Vieni no skaistākajiem komandas vārtiem šosezon.

Pretinieki vēl vairāk palielināja spiedienu, tomēr, pateicoties mūsu komandas pašaizliedzīgai spēlei aizsardzībā, bīstamus uzbrukumus, izveidot nespēja. 1. puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:0.

Otrais puslaiks sākās ar paredzamu „Leronas” spiedienu. Ļoti bieži viņi izmantoja piespēles uz „staba” pozīcijā esošo Ediju Ivaško, tomēr mūsu aizsargiem izdevās tikt ar viņu galā. Daudz spēlējot aizsardzībā atkal ātri nopelnījām 4 sodus, daļu no tiem arī bez īpašas nepieciešamības, centra zonā. Dzeltenās kartītes Mārtiņam Sīpolam un Jānim Ventiņam.

Pacietīgā spēle aizsardzībā tika atalgota, kad vienā no pretuzbrukumiem vārtus guva komandas kapteinis Jānis Ventiņš (2:0). Līdz spēles beigām palika 4 minūtes. Divu vārtu pārsvaru noturēt tomēr neizdevās, un pretinieki drīz vienus vārtus atguva (2:1). Atlikušajās divās minūtēs godam savu darbu paveikušo Ivo Breiča un Mārtiņa Sīpola vietā rezultāta noturēšanai laukumā tika laisti tehniskie uzbrucēji Māris Bērziņš un Kristaps Vabolis. Viņiem daudz netrūka līdz vārtu guvumam, kad Māris ar galvu nometa bumbu Kristapam pa sitienam. Māris divcīņā pēc strīdīga tiesneša lēmuma vēl nopelnīja komandas 5. sodu, tomēr drīz arī beidzās spēles laiks.

Spēcīgais pretinieks uzveikts ar rezultātu 2:1, „GARĀŽAS” komandai 11 punkti un 7.vieta turnīra tabulā, par 5 punktiem esot priekšā mūsu nākamajam pretiniekam - „FREE” komandai, ar kuru jāspēlē 11. janvārī.