Elites līgā trešā uzvara!

“Garāžas” sastāvs:

Vārtos: Aleksandrs Kašs

Laukumā: Ritvars ZēmelisArnis Surgovts - Artūrs Zelčs - Regnārs Grinbaums; Edgars KlaivaEdgars Prauliņš - Enis BelgasemsEinārs Freimanis; Māris Bērziņš (kapteinis), Ervīns Dukaļskis, Edgars Rollis.

Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas ceturtajā kārtā “Garāža” tikās ar “DSV Transport”. Cīņas pirmajā puslaikā “Garāža” izvirzījās vadībā ar 2:0. Spēles 7. minūtē pēc skaistas kombinācijas, kurā piedalījās viss laukumā esošais četrinieks, vārtus guva Einārs Freimanis (1:0), bet puslaika priekšpēdējā minūtē Enis Belgasems pārtvēra bumbu laukuma centrā un realizēja izgājienu pret vārtsargu (2:0).

Otrā puslaika vidū “DSV Tranport” vienus vārtus atguva, kad laukuma centrā bumbu nesavaldīja Edgars Rollis un pretinieku spēlētāji Eduards Borisevičs un Edgars Ivanovs realizēja izgājienu divatā pret vienu aizsargu (2:1). Turpinājumā spēle saasinājās, kā rezultātā “Garāžas” komandā dzeltenās kartiņas nopelnīja vārtsargs Aleksandrs Kašs, Einārs Freimanis un Ritvars Zēmelis, bet “DSV Transport” komandā – Artjoms Ignatjevs.

“DSV Transport” vēl nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, bet realizēt skaitlisko pārsvaru uzbrukumā neizdevās.

“Garāžai” četrās spēlēs trīs uzvaras, 9 punkti un otrā vieta turnīra tabulā.