Futbols

Ar uzvaru sākam "Sarkandaugavas kausu 2014"!

2014. gada 13. maijā “GARĀŽAS” futbola komanda ar uzvaru sāka dalību “Sarkandaugavas kauss 2014”. Pretinieki pirmajā spēlē bija “PFD” komanda.

“GARĀŽA” spēli iesāka šādā sastāvā:

Vārtos - Jānis Kaļinovs. Laukuma spēlētāji - Elmārs Želvis, Oskars Krūmiņš, Raivis Bernāns, Ervīns Dukaļskis, Mārtiņš Sīpols, Kristaps Vabolis. Spēles gaitā laukumā devās arī Oskars Silārs, Raitis Millers, Māris Lazdiņš un Atis Gaiduks.

Spēle noritēja ar “GARĀŽAS” komandas pārsvaru, tomēr diezgan ilgi neizdevās atklāt rezultātu. Vairākas labas iespējas izniekoja M.Sīpols, pāri vārtiem no labas pozīcijas sita E.Dukaļskis.

Pirmos vārtus guvām no soda sitiena, kad Mārtiņš Sīpols, sitot ar pēdas ārpusi, pārsteidza ne tikai komandas biedrus un funkcionārus, bet arī pretinieka vārtsargu (1:0).

Divas minūtes vēlāk vārtus guva komandas pagājušās vasaras rezultatīvākais spēlētājs Kristaps Vabolis (2:0), bet vēl pēc 2 minūtēm atkal Mārtiņš Sīpols (3:0).

Otrā puslaika sākumā Ervīns Dukaļskis ātri palielināja rezultātu līdz 4:0, bet tad vispirms pēc E.Želvja neprecizitātes, bet pēc tam no soda sitiena divus vārtus atguva kolorītais pretinieku spēlētājs Artjoms Gāršnieks (4:2).

Spēlei punktu pielika “GARĀŽAS” sastāvā oficiālā spēlē debitējušais Oskars Silārs (5:2). Vēl vairākas labas izdevības bija K.Vabolim, R.Milleram un A.Gaidukam, tomēr vārtus gūt neizdevās.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:2.