Futbols

2015. gads: Aizvadīta sezonas otrā spēle!

Svētdien, 25. oktobrī „Garāžas” futbola komanda aizvadīja otro spēli 2015/2016. gada Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgā. Mūsu pretinieki bija komanda “FREE”. Šī komanda mums labi pazīstama, jo iepriekšējo trīs sezonu laikā tā piedalījās tajos turnīros, kur spēlēja arī “Garāža”.

 

Pagājušā gada bilance bija mūsu komandai labvēlīga – divas uzvaras Latvijas čempionāta 1. līgā ar identisku rezultātu 6:3. Varētu domāt, ka gaidāma viegla uzvara, tomēr jāņem vērā fakts, ka “FREE” komanda šogad saglabājusi savu iepriekšējo gadu sastāvu, kur līderu lomā ir P.Bļizņuks, A.Viskubs un I.Kapustins.

 

Toties “Garāžas” spēlētāji, kas pagājušajā gadā veidoja rezultātu šajās spēlēs pret “FREE” (K.Vabolis – 4 vārti, E.Želvis – 2, O.Krūmiņš – 2, T.Strazdiņš – 1), dažādu iemeslu dēļ vairs nespēlē komandā. Tāpēc interesanti bija pavērot, ko spēs komandas jaunpienācēji.

 

“Garāžas” sastāvs:

Vārtos – Aleksandrs Kašs

Pirmā maiņa: Jānis Ventiņš (komandas kapteinis) – Artūrs KaikinsMāris Bērziņš Ervīns Dukaļskis

Otrā maiņa: Edgars KlaivaEdgars Prauliņš Ivo BreicisArtūrs Edolfs

Rezervē: Regnārs Grīnbaums, Enis Belgasems un Armands Laganovskis

 

Spēles sākumā vairāk bumbu kontrolēja “Garāžas” komanda, kas aktīvi spēlēja pretinieku laukuma pusē, neļaujot ievadīt uzbrukumus un piespiežot pretiniekus kļūdīties piespēlēs. “FREE” apzināti spēlēja no aizsardzības, sagaidot mūsu uzbrukumus pie centra līnijas. Šādā spēlē grūti pārsteigt pretinieku, vajadzīga pacietība un laba savstarpējā saprašanās. Diemžēl uzbrukumu izspēle nevedās, bija daudz neapturētu bumbu, neprecīzu piespēļu.

 

Bumba šodien neklausīja pat tādiem meistariem kā Ervīnam Dukaļskim un Mārim Bērziņam. Ik pa brīdim arī pretiniekiem radās iespējas gūt vārtus. Kādā epizodē, pārtraucot vienu no “FREE” pretuzbrukumiem, mūsu vārtsargs Aleksandrs Kašs nospēlēja ar roku ārpus sava soda laukuma, par ko saņēma dzelteno kartīti. Par laimi piešķirto bīstami tuvo brīvsitienu pretinieki izniekoja. Pirmais puslaiks beidzās bez vārtu guvumiem 0:0.

 

Otrais puslaiks noritēja līdzīgā cīņā. Abas komandas uzbruka sliktāk, nekā aizsargājās. “Garāžas” komandā debitēja Regnārs Grīnbaums, kurš uz laiku otrajā maiņā nomainīja Ivo Breici. Jo vairāk tuvojās spēles noslēgums, jo nervozāka kļuva spēle. Tās dalībnieki saprata, ka vārtu guvums vienas vai otras komandas labā izšķirs uzvarētāju. Šoreiz izrādījās, ka veiksme spēlē “Garāžas” komandā. Brīdī, kad nekas neliecināja, ka varētu tikt gūti vārti, Edgars Klaiva no liela attāluma negaidīti un spēcīgi uzsita pa vārtiem, pārsteidzot pretinieka vārtsargu, abu komandu spēlētājus, skatītājus, tiesnešus un šķiet visvairāk – pats sevi.

 

Bumba ielidoja pretinieku vārtu tīklā. Tā rezultāts kļuva 1:0. Līdz spēles beigām bija atlicis maz laika, tāpēc “FREE” drīz vien mēģināja atspēlēties, pieslēdzot uzbrukumiem vārtsargu. Tas gan rezultātu nenesa. “Garāžas” pirmā maiņa, kur Ervīna Dukaļska vietā spēlēja Artūrs Edolfs, veiksmīgi slāpēja pretinieku uzbrukumus. Iespēja atkārtot savu iepriekšējās spēles veikumu bija vārtsargam Aleksandram Kašam, kurš šoreiz izvēlējās drošāku risinājumu, nekā sist pa pretinieka vārtiem. Spēles pēdējā minūtē divreiz pret savu bijušo komandu varēja izcelties Arturs Kaikins.

 

Vispirms viņš ripināja bumbu tukšajos pretinieka vārtos no savas laukuma puses. Bumba ripoja lēnām, un īsi pirms tā šķērsoja vārtu līniju, to panāca pretinieku komandas kapteinis Aleksandrs Viskubs. Atsisto bumbu vēlreiz pārķēra Arturs, bet viņa atkārtotais sitiens trāpīja pa pretinieka komandas vārtu stabu. Drīz arī atskanēja spēles beigu signāls. 

 

Spēle beidzās ar “Garāžas” uzvaru 1:0.

 

Pēc aizvadītām divām kārtām “Garāža” kopā ar Latvijas čempionāta virslīgas komandas “Petrow” fārmklubu “FC Inter STAR P” ar 6 punktiem dala 1.-2. vietu Rīgas čempionāta Elites līgā.

 

Nākamā spēle 8. novembrī plkst. 16.00 Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē, Visvalža ielā 9. Pretinieks “LNOB / Mārupe”

 

Informācija par turnīru:

http://fta.lv/riga/2015-2016/index.php?language=1&menu=1&league=pro

 

 

Darba laiks

P:09:00 - 24:00
O:09:00 - 24:00
T:09:00 - 24:00
C:09:00 - 24:00
P:09:00 - 02:00
S:11:00 - 02:00
Sv:11:00 - 23:00
garāžas bārs karte

Nāc ciemos!

Adrese:
Aldaru iela 10
Rīga, Latvija, LV 1050
Zvani:
67224696

Raksti:
garazabars@garazabars.lv